Dystrybutor olejów i smarów – WOJAM

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych oraz płynów eksploatacyjnych używanych zarówno w motoryzacji jak i przemyśle. Posiadamy wszystkie produkty firm ORLEN, LOTOS, SHELL, STATOIL i FUCHS. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie marki jak WD-40, Moje Auto, STP i wiele innych.
Nasze doświadczenie sięga 2001 roku. Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju środków smarnych takich jak: oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, płyny eksploatacyjne (płyny hamulcowe, do układów chłodzenia, itd. ) oraz smary do zastosowań w samochodach (osobowych, dostawczych, ciężarowych), motorach, autobusach, sprzęcie budowlanym i rolniczym.
Samochodowe środki smarne sprzedawane są bezpośrednio przez nas m. in. do autoryzowanych serwisów, warsztatów samochodowych, firm budowlanych i transportowych. Posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów począwszy od wyrobów standardowych, a kończąc na wyspecjalizowanych artykułach do konkretnych zastosowań.

  • ,