Sacmi.com.pl

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od przygotowywania począwszy, poprzez wytwarzanie, dostawę, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej rozpiętości maszyn wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie wymyślania, skonstruowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i w pełni dostosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest projektowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dystrybutora pozyskać może w pełni automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony produkt zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.

  • ,