Przewozy do Holandii, Niemiec i Belgii – KomfortLine

Drogi Kliencie! Zanim skorzystasz z niebywałych promocji cenowych upewnij się, że podróżujesz z wiarygodnym i rzetelnym przewoźnikiem. Zatrudnieni przez Komfort-Line kierowcy spełniają wszystkie wymogi określone przez Ustawę o transporcie drogowym. Dodatkowo posiadają doświadczenie zawodowe zdobyte najpierw w krajowym, a później w międzynarodowym przewozie osób. Wszystko to sprawia, że przewozy do Holandii, Belgii, czy Niemiec są w pełni bezpieczne.
Posiadamy wszystkie dokumenty potrzebne do transportu osób na trasach krajowych i międzynarodowych, realizując m. in. przewozy do Belgii. Dysponujemy Licencją na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób wydaną przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, która daje rękojmię wypełniania przez Komfort-Line wszystkich obowiązków spoczywających na legalnym, licencjonowanym przewoźniku.
Busy do Holandii wykonywane przez firmę Komfort-Line to najwyższa jakość podróży. Potwierdzeniem naszej wiarygodności w realizacji transportu są umowy na wyłączność przewozu z 3 agencjami pracy tymczasowej zatrudniającymi Polaków w Holandii.
Wyposażyliśmy część busów w odtwarzacze DVD, aby podróż do Niemiec, czy przewozy do Holandii były jeszcze przyjemniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

  • Kujawsko-pomorskie,